Ga naar de inhoud
Spinmama Casino Logo
Inloggen Registreer nu

Spinmama Welkomstbonus en Free Spins Uitgelegd

Tot €1.500 en 250 free spins verdeeld over drie stortingen wachten op nieuwe spelers. Elke storting heeft een eigen bonuspercentage en een minimale inleg van €20.

Claim €1.500 + 250 FS

Wat bevat de Spinmama Casino bonus

De Spinmama Casino bonus is een welkomstpakket van maximaal €1.500 plus 250 free spins, verdeeld over drie opeenvolgende stortingen. Bij elke storting geldt een eigen percentage en een apart aantal gratis spins, zodat het pakket zich uitstrekt over meerdere speelsessies in plaats van één eenmalige bonus.

  • Eerste storting: 100% tot €500 plus 150 free spins, vanaf €20 inleg
  • Tweede storting: 55% tot €500 plus 100 free spins, vanaf €20 inleg
  • Derde storting: 100% tot €500, vanaf €20 inleg
  • Totale waarde van het pakket: tot €1.500 plus 250 free spins
  • Inzetvereiste op het bonusbedrag: 40x, als sticky bonus
  • Maximale winst op de bonus: 10x het bonusbedrag

Wie alle drie de stortingen binnen de geldigheidstermijn doet, bouwt het volledige pakket op. Wordt er maar één storting gedaan, dan geldt alleen het bijpassende deel van de bonus.

Spinmama Casino Bonus

Stortingsbonussen en voorwaarden per fase

Elke fase van het welkomstpakket werkt met een eigen stortingsbonus. De eerste storting levert het hoogste percentage op met 100% tot €500 en 150 free spins, de tweede storting voegt 55% tot €500 met 100 free spins toe, en de derde storting sluit af met nog eens 100% tot €500 zonder extra spins.

Inzetvereiste en geldigheid

Op het bonusbedrag geldt een inzetvereiste van 40x, uitgevoerd als sticky bonus, wat betekent dat de bonus los van de eigen storting blijft staan tot de vereiste is afgerond. Het welkomstpakket is 7 dagen geldig na activatie. Tijdens het spelen met bonusgeld geldt een maximale inzet per spin van €5, en voordat een opname mogelijk is, moet de storting zelf 3x zijn omgezet.

De maximale winst die uit de bonus kan worden gehaald, is 10x het toegekende bonusbedrag. Deze combinatie van percentage, inzetvereiste en winstlimiet bepaalt hoeveel van het welkomstpakket uiteindelijk uitkeerbaar is.

Overzicht van de stortingsbonussen

Hieronder staan de drie stortingen van het welkomstpakket met hun bonuspercentage en minimale inleg naast elkaar.

StortingBonusMin. storting
1e storting100% tot €500 + 150 free spins€20
2e storting55% tot €500 + 100 free spins€20
3e storting100% tot €500€20

Samen vormen deze drie stortingen het volledige pakket van tot €1.500 plus 250 free spins, met telkens dezelfde minimale inleg van €20 per stap.

Hoe werken de gratis spins en de inzetvereiste

De 250 free spins uit het welkomstpakket worden verdeeld over de eerste twee stortingen: 150 bij de eerste storting van €20 of meer en 100 bij de tweede storting van €20 of meer. De derde storting bevat geen extra spins, enkel het bonuspercentage van 100% tot €500.

Winsten uit free spins en bonusgeld vallen onder dezelfde 40x inzetvereiste als de rest van het welkomstpakket, en de sticky bonus-structuur houdt dit bedrag apart van de eigen inleg tot de vereiste is doorlopen. Tijdens deze periode geldt een maximale inzet van €5 per ronde, en de oorspronkelijke storting moet 3x worden omgezet voor een opname mogelijk is.

Wie het volledige welkomstpakket binnen de geldigheidstermijn van 7 dagen afrondt, kan tot 10x het bonusbedrag aan winst realiseren. Een overzicht van alles wat er verder bij het spelen komt, inclusief de voorwaarden die van toepassing blijven, staat op onze pagina met ervaringen, terwijl het volledige spelaanbod waarop deze bonus van toepassing is te vinden is onder het casino-aanbod.

Veelgestelde vragen over de Spinmama welkomstbonus

Hoeveel bedraagt de Spinmama Casino bonus?
Het welkomstpakket bedraagt tot €1.500 plus 250 free spins, verdeeld over drie stortingen: 100% tot €500 plus 150 free spins, 55% tot €500 plus 100 free spins, en nog eens 100% tot €500.
Wat is de minimale storting voor de welkomstbonus?
Voor elke van de drie stortingen van het welkomstpakket geldt een minimale inleg van €20 per storting.
Hoeveel free spins krijg ik bij Spinmama?
In totaal zijn er 250 free spins beschikbaar: 150 bij de eerste storting en 100 bij de tweede storting. De derde storting bevat geen extra spins.
Wat is de inzetvereiste op de welkomstbonus?
Op het bonusbedrag geldt een inzetvereiste van 40x als sticky bonus. Daarnaast moet de eigen storting 3x worden omgezet voordat een opname mogelijk is.
Hoe lang is de welkomstbonus geldig?
Het welkomstpakket is 7 dagen geldig na activatie. Binnen die periode moeten de stortingen worden gedaan en de inzetvereiste worden afgerond.
Wat is de maximale winst met de welkomstbonus?
De maximale winst op het bonusbedrag is 10x het toegekende bonusbedrag. Tijdens het spelen met bonusgeld geldt daarbij een maximale inzet van €5 per ronde.